ANIA I ŁUKASZ – WYJĄTKOWA SESJA NARZECZEŃSKA NA PUSTYNI

Wiecie za co kocham moją pracę? Za to, że mogę poznawać tylu wspaniałych ludzi i obserwować ich szczęście:) W ciągu jednej chwili obcy ludzie stają się dla mnie na tyle bliscy, że pozwalają mi wejść do ich świata i towarzyszyć w najpiękniejszych chwilach:)

Z Anią planowałyśmy tą sesję przez wiele tygodni. Najpierw miałyśmy prawdziwą burzę mózgów, żeby wybrać idealne miejsce, później długo szukałyśmy odpowiedniego terminu. W końcu udało się i tak oto w jedno czerwcowe, słoneczne popołudnie spotkaliśmy się, żeby uwiecznić uczucie tej wyjątkowej pary na kilka tygodni przed ich ślubem:)

Najpierw udaliśmy się do Puszczy Dulowskiej, o której istnieniu do niedawna nie miałam pojęcia i gdzie znaleźliśmy istną plantację paproci:) Zachód słońca postanowiliśmy złapać na Pustyni Błędowskiej. Kiedy parę tygodni wcześniej pojechałam tam zobaczyć na własne oczy, jak prezentuje się podkrakowska pustynia od razu wiedziałam, że to będzie idealne miejsce na sesję zdjęciową. I nie pomyliłam się! Zdjęcia w blasku zachodzącego na pustyni słońca wychodzą wprost magicznie. Mam nadzieję, że się ze mną zgodzicie:)

sesja narzeczeńska puszcza dulowskasesja narzeczeńska puszcza dulowska sesja narzeczeńska puszcza dulowska sesja narzeczeńska puszcza dulowska sesja narzeczeńska puszcza dulowska plener ślubny puszcza dulowska plener ślubny puszcza dulowska plener ślubny puszcza dulowska sesja narzeczeńska pustynia błędowska sesja narzeczeńska pustynia błędowska sesja narzeczeńska pustynia błędowska sesja narzeczeńska pustynia błędowska sesja narzeczeńska pustynia błędowska sesja narzeczeńska pustynia błędowska sesja narzeczeńska pustynia błędowskaplener ślubny pustynia błędowska plener ślubny pustynia błędowska plener ślubny pustynia błędowska plener ślubny pustynia błędowska plener ślubny pustynia błędowska plener ślubny pustynia błędowska