IZA I MATEUSZ – SESJA NARZECZEŃSKA NAD JEZIOREM SZCZYRBSKIM

Jezioro Szczyrbskie. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że to chyba najbardziej popularne jezioro w Polsce, które.. bynajmniej w Polsce się nie znajduje. Ale daję sobie rękę uciąć, ze 99% fotografów ślubnych w Polsce je zna, a pewnie z połowa kiedyś je odwiedziła lub zrobi to wkrótce. I rozumiem to jak najbardziej bo jest to jedno z tych miejsc, które na prawdę zachwyca i stanowi przepiękne tło do różnego rodzaju sesji zdjęciowych. A ślub w takim miejscu? To już byłoby prawdziwe spełnienie marzeń!

Moi klienci często zastanawiają się nad sesją nad Morskim Okiem i wtedy najczęściej proponuję im właśnie Jezioro Szczyrbskie. Z Tatrami słowackimi jest nieco łatwiej niż z polskimi: pod prawie samo jezioro można podjechać autem, nie ma żadnej opłaty za  wykonanie sesji zdjęciowej na terenie parku narodowego, a na górską wycieczkę można wybrać się nawet z pieskiem (i może nie ma tak dużego znaczenia w kontekście sesji fotograficznej ale wszyscy psiolubni górscy wspinacze na pewno to docenią).

Kiedy ustalałyśmy z Izą miejsce sesji narzeczeńskiej długo szukałyśmy idealnej lokalizacji. Podsyłałam Izie mnóstwo propozycji jednak nie przyszło mi do głowy proponować jeziora w Tatrach oddalonego o kilka godzin drogi od ich miejsca zamieszkania. Z doświadczenia bowiem wiem, że większość par traktuje sesję narzeczeńską trochę po macoszemu; chcą ją załatwić szybko i sprawnie. Jakież było moja zaskoczenie, kiedy Iza podesłała mi screena z mojego konta na instagramie, na którym było zdjęcia z jednej sesji wykonywanej właśnie nad Jeziorem Szczyrbskim z pytaniem czy może moglibyśmy właśnie tam zrealizować ich sesję narzeczeńską. Długo nie trzeba było mnie namawiać. Jezioro Szczyrbskie to miejsce, do którego wracam zawsze z ogromną chęcią. Ma w sobie tyle uroku i kryje tyle możliwości, że każda kolejna sesja jest zupełnie inna i wyjątkowa. A ja po raz kolejny przekonałam się o tym, że Tatry są magiczne!

sesja narzeczenska jezioro szczyrbskie sesja narzeczenska jezioro szczyrbskie sesja narzeczenska jezioro szczyrbskie sesja narzeczenska jezioro szczyrbskie sesja narzeczenska jezioro szczyrbskie sesja narzeczenska jezioro szczyrbskie sesja narzeczenska jezioro szczyrbskie sesja narzeczeńska tatry sesja narzeczeńska tatry sesja narzeczeńska tatry sesja narzeczeńska tatry sesja narzeczeńska tatry sesja narzeczeńska tatry sesja narzeczeńska tatry