Zapraszam Cię do mojego świata, w którym uwieczniam najpiękniejsze emocje i chwile

Zanim spotkamy się na kawie, o czym marzę z całego serca, i będę mogła usłyszeć Waszą historię, chciałabym abyście mogli chociaż w niewielkim stopniu mnie poznać:) Mam na imię Marta i mieszkam w Krakowie. Uwielbiam czytać książki, spacerować z moim psem i podróżować. W wolnych chwilach odnawiam stare meble oraz eksperymentuję (nie zawsze z powodzeniem:)) w kuchni. Może to trochę dziwne ale uwielbiam matematykę i w związku z tym zawsze myślałam, że jestem umysłem ścisłym. Moja artystyczna dusza nie dała jednak za wygraną (na szczęście!) i dosyć szybko zaczęłam szukać nowej drogi, w której mogłabym realizować swoje artystyczne ambicje.

W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że to właśnie możliwość zatrzymywania pięknych i niepowtarzalnych chwil jest tym, co daje mi największą radość i sposobem na to, abym to ja mogła również dawać radość innym. Kilka lat temu kupiłam swoją pierwszą lustrzankę, zapisałam się na kurs fotografii i tak to się zaczęło:)

Moim największym marzeniem i tym, czemu chciałabym się w całości poświęcić jest fotografia ślubna, jeśli jednak marzysz o sesji rodzinnej, ciążowej czy jakiejkolwiek innej, napisz do mnie. Razem na pewno stworzymy coś pięknego:)

Fotografowanie pięknych momentów nie jest dla mnie zwykłą pracą; to możliwość poznania się, wejścia w Twój świat i towarzyszenia Ci w najpiękniejszych chwilach Twojego życia; to radość, zaufanie i przywilej, którym mnie obdarzasz, i który sprawia, że nieustannie rozwijam się i dążę do perfekcji, aby zdjęcia, które ode mnie otrzymujesz jeszcze przez wiele lat wywoływały uśmiech na Twojej twarzy.

Działam głównie w okolicach Krakowa ale jeśli chcesz mnie zaprosić do siebie w zupełnie inną część Polski (a nawet świata) to pamiętaj, że podróże to moja kolejna wielka pasja:)